Visos daugiausiai perkamos
  • Darbo laikas

    Darbo laikas
  • Išpardavimas!

Castle PlayDoh rinkinys

127972

Castle PlayDoh rinkinys

8,88 €
Su mokesčiais
Kiekis
Paskutinė prekė

Aprašymas

Castle PlayDoh rinkinys

„Play-Doh” rinkiniai

„Play-Doh” rinkiniai – spalvingas ir kūrybiškumą žadinantis plastilinas, kuriuo galima nulipdyti pačius netikėčiausius dalykus. Asortimente gausu įvairios tematikos rinkinių – nuo maisto gamybos iki vandenyno gelmių ar mėgstamų personažų. Visi jie skatina susipažinti su mus supančiu pasauliu, išmokti skaičiuoti, pažinti spalvas ir formas bei užsiimti kita smagia veikla. „Play-Doh” rinkiniai pagal kiekvieno skonį ir pomėgius – iš gausybės rinkis labiausiai patinkantį.

„Play-Doh” rūšys

Plastilinas „Play-Doh” žavi ir pačius mažiausius, ir jau kiek vyresnius vaikus, o jo įvairovė suteikia galimybę rinktis poreikius atitinkantį užsiėmimą. „Play-Doh” yra skirtingų rūšių – tarp šio plastilino pakuočių galima rasti ir tokių, kuriose yra tik plastilino indeliai arba rinkinių, kuriuose apstu įvairių formelių bei kitokių priedų.

Kuo ypatingas „Play-Doh”?

Plastilinas „Play-Doh” – tikras atradimas. Pirmiausia – dėl nepaprastai sodrių spalvų, kurias, beje, galima maišyti ir išgauti naujus atspalvius. Taip pat jis išsiskiria unikalia struktūra. Šis plastilinas nelimpa ir nepalieka dėmių, be to, yra organinės kilmės, todėl visiškai saugus mažiesiems smalsuoliams. O ką jau kalbėti apie nepaprastą naudą ugdant kūrybiškumą, motoriką ir pasaulio pažinimo įgūdžius.

Prekė detaliau
127972
1 Vienetas