Visos daugiausiai perkamos
  • Darbo laikas

    Darbo laikas
  • Sumažinta kaina

DURAMAXX Drybest 20 - 2-in-1 oro sausintuvas, oro valytuvas

mz

PREKĘ GALIMA UŽSISAKYTI  TEL. 8631 49149

PREKĘ GALIMA ĮSIGYTI IŠPARDUOTUVĖJE.

100,00 €
80,00 € Sutaupote 20,00 €
Su mokesčiais
Kiekis
Paskutinė prekė

Aprašymas

DURAMAXX Drybest 20 - 2-in-1 oro sausintuvas, oro valytuvas

GALIA: Dėl savo galingo 330 W kompresinio variklio DURAMAXX Dryhouse 20 2-in-1 oro sausintuvas gali sugerti iki 20 litrų vandens per dieną iki 20m² plote, todėl padeda išdžiovinti dėmes. drėgmė.

MODI: Sausintuvas taip pat veiksmingas vietose, kuriose palaikomas nuolatinis garų išmetimas. „Drybest 20“ siūlo tris darbo padėtis (MODI): „Auto“, „Soft“ ir „Strong“, kurių garso slėgio lygis visada yra mažesnis nei 42 dB (A).

RESERVUARAS: Kai vanduo kondensuojasi 5,3 l talpos rezervuare, lygio indikatorius rodo likusią talpą. Kai bakas prisipildo, įrenginys automatiškai atsijungia ir įsijungia šviesos diodas, įspėjantis apie būtinybę ištuštinti.

Du viename: komplekte yra valymo filtrai, kurie pašalina orą nuo nešvarumų, pvz., dulkių ir purvo dalelių. Perjungiamas rotorius palaiko oro cirkuliaciją ir užtikrina maksimalų sausintuvo bei oro filtrų efektyvumą.

LANKSTUMAS: turi laikmatį, leidžiantį užprogramuoti DURAMAXX Dryhouse sausintuvą, kad jis įsijungtų arba išsijungtų norimu laiku. Fiksuotų ratų sistema leidžia lengvai ir saugiai perkelti įrenginį.

PREKĘ GALIMA UŽSISAKYTI  TEL. 8631 49149

PREKĘ GALIMA ĮSIGYTI IŠPARDUOTUVĖJE.

Prekė detaliau
mz